Майстерні з реабілітації творчістю для волонтерів, котрі допомагають людям з особливими потребами

Громадська організація «Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське Братство» запрошує всіх бажаючих взяти участь в практичному семінарі «Майстерні з реабілітації творчістю для волонтерів, котрі допомагають людям з особливими потребами».

Дата і місце проведення: 15-19 вересня 2011 року, м. Рівне, вул. Дубенська 113в/3 (приміщення Благодійної місії «Православне діло» та Рівненського прес-клубу)

Короткий опис заходу: Проект «Майстерні з реабілітації творчістю для волонтерів, котрі допомагають людям з особливими потребами» – це семінар, який передбачає обмін досвідом між волонтерами, що працюють в даній сфері (реабілітація творчістю, арт-терапія, заняттєва терапія тощо).

Семінар складається з трьох логічних частин: теоретичної (2 год. 30 хв.), практичної (10 год. 30 хв.) та практикуму (14 год.).

Теоретична частина містить загальну інформацію з основ волонтерської діяльності в сфері опіки людей з особливими потребами.

В практичній частині передбачається проведення волонтерами та професійними майстрами майстер-класів з різних видів творчості, практичні навики з яких волонтери зможуть застосувати в своїй діяльності.

Практикум – кожен учасник семінару, перед тим, як отримати сертифікат, зобов’язаний провести 14 годин творчих занять з дітьми та молоддю цільових груп (онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні та Клубу активної молоді з особливими потребами «Передзвін»), з яких 4 години – в рамках програми семінару (18-19 вересня) та 10 годин – за індивідуальним планом (впродовж вересня-жовтня 2011 року).

Організатори:

- ГО «Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське Братство»

- Благодійна місія «Православне діло»

- БФ «Скарбниця надії»

- ГБО «Берегиня Рівненська»

- ГО «Спілка батьків дітей-інвалідів з захворюваннями центральної нервової системи «Стежкою добра»

- Клуб активної молоді з особливими потребами «Передзвін»

Учасники:

- волонтери громадських організацій, котрі допомагають людям з особливими потребами;

- всі хто бажає здобути досвід волонтерської діяльності в сфері реабілітації творчістю людей з особливими потребами.

Кількість учасників: 25 осіб


В програмі заходу:

  • Ознайомлення з основами реабілітації творчістю людей з особливими потребами;
  • Майстер-класи з різних видів творчості, які можуть застосовуватися для реабілітації осіб з особливими потребами;
  • Відвідання відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні та Клубу активної молоді з особливими потребами «Передзвін»;
  • Проведення учасниками проекту творчих занять з дітьми та молоддю цих організацій;
  • Знайомство і спілкування волонтерів між собою, та обговорення можливостей об’єднання зусиль для розвитку волонтерської діяльності.

Після закінчення проекту та виконання зобов’язань, учасники отримають відповідні сертифікати.

Вимоги до учасників семінару:

- вік учасників семінару не обмежений;

- готовність активно працювати впродовж усього семінару;

- готовність брати активну участь в усіх етапах проекту;

- вмотивоване свідоме бажання послужити ближньому, беручи участь у волонтерській діяльності в сфері реабілітації творчістю людей з особливими потребами після закінчення проекту.

Обов’язкова умова:

- готовність провести 14 годин творчих занять з дітьми та молоддю онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні та Клубу активної молоді з особливими потребами «Передзвін» протягом 18 вересня – 29 жовтня 2011 року та надати творчий звіт до 30 жовтня 2011 року включно (до 24:00).

Просимо заявити про своє бажання взяти участь у семінарі телефоном чи електронною поштою до 11 вересня 2011 року (до 24:00) – кінцевий термін.

Фінансування:

Проект здійснюється за благодійні пожертви рівнян. Учасники семінару, бажаючі фінансово підтримати проект, зможуть внести свої пожертви в скриньку, яку буде розміщено в місці проведення семінару. Всі зібрані кошти будуть використані на закупівлю витратних матеріалів для проведення майстер-класів.

Місце проведення:

Контакти

Тарас Рябчевський, менеджер волонтерської програми «Ми не байдужі!»

ГО «РПМ Свято-Софіївське Братство»

тел. +38 097 063-50-46

e-mail: ryabchevskyy@gmail.com, sofia-bratstvo@ukr.net

Опубліковано у особлива потреба, Православне братство | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>