Молодь з рівненського осередку «Передзвін» готує подарунки для самотніх, хворих та покинутих

Влітку 2011 року зусиллями батьків, а точніше мам дітей з особливими потребами було створено осередок активної молоді з особливими потребами «Передзвін». Ідея створення такого осередку існувала давно. В місті Рівне є багато молодих людей з різними захворюваннями центральної нервової системи, які після закінчення спеціалізованих шкіл втратили можливість спілкуватися, навчатися, активно проводити дозвілля, відпочивати. Окрім того, їхні сім’ї потребують різноманітної допомоги.

Громадська організація «Стежкою добра», яка об’єднує батьків дітей-інвалідів, Свято-Софіївське Братство, за підтримки Рівненської станиці Пласту, яка надала своє приміщення в користування, розпочали працювати для потреб наших дітей та молоді.

Творчі заняття в осередку "Передзвін"

Попередньо було вивчено досвід з аналогічних осередків у Польщі, Львові та Івано-Франківську. Було проведено навчальний семінар у Рівному за участю фахівців з організації «Джерело» та «Віра і світло» зі Львова. Члени Свято-Софіївського Братства відвідали навчальний семінар у Донецьку «Міжнародні майстерні для волонтерів, що допомагають людям з обмеженими можливостями «Дай руку другу». На цьому семінарі були присутні волонтери з України, Росії, Білорусії, Греції, Туреччини, Латвії, Словенії, Грузії та Німеччини.

З ініціативи Братства в рамках волонтерської програми «Ми не байдужі!» на базі місії «Православне діло» у вересні було проведено подібний семінар у Рівному. Він отримав назву «Майстерня з реабілітації творчістю для волонтерів, котрі допомагають людям з особливими потребами». Семінар дав можливість отримати навички для волонтерів, зав’язати нові знайомства та залучити нових людей до праці на ниві допомоги ближньому. Окрім того була налагоджена співпраця з державними і недержавними інституціями.

Все це дало поштовх до активізації роботи в осередку «Передзвін». Діти та їх батьки, волонтери, священики православної парафії преподобного Іова Почаївського збираються для спільної молитви, творчих занять і духовних зустрічей. Організовують цікаве спільне дозвілля на природі, відвідують історичні та святі місця.
Зараз учасники осередку розпочали активну працю з підготовки до різдвяних свят. Готують подарунки – різдвяні листівки, свічки, декоративні вироби з бісеру, паперу та інших матеріалів, які хочуть подарувати самотнім, хворим та покинутим.

Вироби учасників осередку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Осередок потребує коштів для закупівлі матеріалів, зокрема, парафіну та гноту, фарби тощо.

Найголовніше, що, дякуючи Богові, ми почали спілкуватися, дружити, допомагати один одному. Сподіваємось, що до нас будуть приєднуватись інші.

Грошові пожертви можна надсилати на рахунок:

ГО РПМ “Свято-Софіївське братство”
р/р № 260033018188, Філія-РОУ ВАТ «Ощадбанк»,
МФО 333368, код ЄДРПОУ 35103379.
Призначення платежу: для благодійних потреб осередку “Передзвін”

Опубліковано у на Рівненщині, особлива потреба, Православне братство | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>