МУЖОЛОЖНИКИ ЦАРСТВА БОЖОГО НЕ УСПАДКУЮТЬ

Спалення Содому. Картина Каміль Коро 1857 року

«Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства. Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники (гомосексуалісти, прим. авт.), ні злодії, ні користолюбці, ні п’яниці, ні злоріки, ні хижаки – Царства Божого не успадкують вони» (1 Кор. 6, 9-10)

В Україні все більше і більше заявляють про себе гомосексуалісти об’єднані в громадські організації. Аби привернути до себе увагу, як стверджують ЗМІ, вони готують проведення параду гомосексуалістів у Києві.

В українців, слава Богу, з одного боку є ще відчуття бридливості до такого гріха, а з іншого, немає ненависті до людей, уражених ним.

В цьому більшість нашого народу намагаються хоч трошки сповідувати те, що подано в Євангелії. Маємо ненавидіти гріх, але любити грішника. Молитися за нього, подати йому руку допомоги, створити, скільки стане сили, умови, щоб гріх не поширювався і не ставав в очах багатьох, перш за все, дітей і молоді, нормою.

Західне суспільство, якщо говорити про гомосексуалізм, йде семимильними кроками до сприйняття цього гріха за норму. Приймаються закони про визнання гомосексуального співжиття «шлюбом». Законодавство низки країн дозволяє таким парам всиновлювати чи удочеряти дітей.

З біблійної та небіблійної історії ми знаємо до чого призводить гріх гомосексуалізму. Міста Содом і Гомора були знищені Богом. Античні суспільства і держави, вражені таким та іншим блудом, морально розкладалися і занепадали. Ми йдемо цим шляхом. Не важливо чи належимо до багатих американців, шведів, німців, чи до бідних українців, росіян чи молдован. Всі наші, колись, християнські народи, вимирають. Для нас сім’я, родина, діти стають тягарем, а статевість – лише джерелом отримання фізіологічних та душевних насолод. Точніше кажучи, джерелом для задоволення своїх пристрастей. Гомосексуалізм у цьому смислі – найвища форма збочення та падіння особистості.

Ми відкидаємо дарунок Бога – чесне ложе і шлюб непорочний. Відкидаємо радість материнства і батьківства (півмільйона абортів щороку в Україні і 50 мільйонів у світі). Не приймаємо радість життя у цноті і дівоцтві. Отже, нехтуємо справжніми підвалинами, на яких стоїть цивілізація. Насміхаємося з них.

Зараз поширюється думка, що гомосексуалізм є вродженим і генетично зумовленим. Насправді, це є тільки гіпотеза, яка науково не доведена. Хоча навіть, якщо її і доведуть, то це буде свідченням, що людство генетично вироджується як вид, через своє відпадання від Творця. Гомосексуалізм – від духовного розслаблення і фізичного неробства. Проблему поглиблює те, що громадську думку готують до того, що педерастія – це нормально. Підготовлений цього року законопроект у Верховній Раді про заборону пропаганди гомосексуалізму викликав критику на Заході. Зокрема генсек Ради Європи Торбйорн Ягланд в ультимативній формі розкритикував намагання українського парламенту захистити народ від розтління. Подібні заяви зробила низка західних правозахисних організацій.

Минулого року, купивши в Польщі «Газету виборчу», прочитав інтерв’ю з «єпископом» Стокгольму Євангелично-Лютеранської церкви Швеції Євою Брунне – лейсбійкою. Вона «одружена», згідно шведських законів, з «пастором» Гуніллою Лінден і виховує трирічну дитину. Інтерв’ю з нею – це не просто суцільна єресь, це суцільне богохульство. Єва стверджує, що її «єпископським» покликанням є допомогти людям у визначенні сексуальної орієнтації. Згадує своїх підопічних, яким вона допомогла це зробити вже після 60-ти років. У кінці публікації кореспондентка ліберальної, зовсім не клерикальної «Газети виборчої» щиро запитала: «І ви не боїтеся пекла?». На що Брунне відповіла: «Навіщо його баятися? Я про нього нічого не знаю».

Ми втратили страх Божий. Тобто страх згрішити, страх образити Сина Божого, Який за нас помер на хресті.

На Заході багато хто виставляє ці гріхи на показ, як норму, і в нас готується ґрунт для цього. Ґрунт вже удобрений. Те, чим Єва Брунне пишається на шпальтах газет, у нас існує прихованим за сімома замками. В тому числі у високих кабінетах влади, і в єпископських покоях. Живемо в часи загального відпадання від Істини, Любові і Правди. Впадати у відчай не потрібно. Про всі ці відпадання сказано у Писанні. І це ще раз підтверджує істинність нашої віри.

Вселяє надію те, що в Україні є певна кількість людей, громадських організацій, православних братств, які моляться і працюють проти поширення цього гріха. На жаль, в Україні і, зокрема, у нас на Волині, маємо останнім часом трагічні випадки, пов’язані з гомосексуальним насиллям, які призвели до глибоких психологічних травм, а, можливо, за деякими непідтвердженими фактами, до самогубств. Ця тема ще очікує на докладне журналістське розслідування.

Джерело: блог священика Віталія Поровчука на www.4vlada.com

Опубліковано у блог священика | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>