Літня праця місії: Карпати

У червні здійснили трьохденну поїздку на Гуцульщину і Покуття за маршрутом Рівне-Коломия-Манява-Чорногора-Яремча-Косів-Рівне. Були в музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття та у музеї писанки в Коломиї. Молилися у давній святині Карпат – Манявському скиту. Ночували поблизу обителі в наметах у лісі понад гірською річкою.

Другого дня поїхали у Закарпаття в село Лазовщина. Піднялися на полонину і дивилися на Говерлу, Петрос. Зупинилися біля старої покинутої хати. Звідти відкривається чудовий краєвид. Познайомилися з гуцулкою Василиною та її внучкою Христиною зі Львова, які пригостили нас смачним молоком і кисляком (дали безкоштовно 10 літрів) та солодощами домашньої випічки. Разом помолилися в горах, щиро поспілкувалися.

Потім повернулися у Яремчу. Ночували у греко-католицькому жіночому монастирі у Дорі, який є одночасно осередком, щоб приймати молодь, дітей і неповносправних на таборах, духовних зустрічах, на відпочинку. Цей осередок є прикладом як організовувати місіонерську і духовну працю нам, православним.

Затим мандрували гірськими дорогами через Ворохту, Криворівню до Косова.

У Косові спілкувалися з місцевими майстрами керамістами, відвідали приватний музей відомих гуцульських майстрів Корнелюків.

А потім додому…

Опубліковано у Звітність, особлива потреба, Православне братство | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>