Літня праця місії: Навколо світу та 10 днів

Після Карпат духовенство і братчики парафії преподобного Іова Почаївського брали участь у новацькому пластовому таборі «Навколо світу за десять днів», що відбувся на пластовій оселі поблизу Клеваня.

Молилися, проводили духовні бесіди з показом мультфільмів на євангельську тематику, спілкувалися та співали на пластовій ватрі. Грали з дітьми і молоддю у футбол, теніс.

У неділю відслужили Літургію, сповідалися і причащалися. До співу і читання залучалися діти, молільники мали перед собою повні тексти літургії.

Після літургії і обіду пройшли традиційні недільні братські біблійні читання – вивчення Слова Божого. Тільки тепер не в домівках братчиків, як завжди, а під соснами на траві.

Присутність священика і братчиків, літургійне служіння, вивчення Слова, просте спілкування на дитячих і молодіжних таборах так потрібне нашим дітям. На жаль, ми у Церкві часто цього не розуміємо.

Опубліковано у Звітність | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>