Рівнерада проситиме Верховну Раду України обмежити продаж алкоголю

 

Рівнерада проситиме Верховну Раду України обмежити продаж алкоголю Обмежити продаж алкоголю проситимуть Верховну Раду України депутати Рівненської міської ради. Законопроект вже зареєстрований у Парламенті. Аби пришвидшити його прийняття громадські активісти проведуть у четвер акцію під стінами зали засідань Рівнеради. Вони хочуть щоб міські обранці проголосували за відповідне звернення до Верховної Ради. І якщо народні депутати дослухаються до прохань шановних рівнян, то алкогольні вироби продаватиме 1 торгова точка на 20 тисяч населення
Рівнерада проситиме Верховну Раду України обмежити продаж алкоголю (відео)

За роки Незалежності в Україні посилилась проблема алкоголізації суспільства. Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров’я, наша держава посідає 5-те місце в світі за рівнем споживання алкоголю. Аби статистика не була такою жахливою, громадські активісти Рівного просять міських обранців звернутися до Парламенту, щоб той в свою чергу прийняв законопроект про обмеження продажу алкоголю.

Законопроектом передбачається продаж алкоголю лише в одному магазині на двадцять тисяч населення. Громадські активісти Рівненщини, аби депутати Верховної Ради таки прийняли закон, навіть зібрали підписи.

Проте в обмежені продажу алкоголю є і зворотній бік медалі. Депутат Рівнеради Олександр Лащук розповідає, законопроект підтримує, але потрібно зважити на всі аргументи.

Якщо законопроект все таки приймуть, то зменшиться кількість видачі ліцензій на торгівлю алкоголем, його перестануть продавати у нічну частину доби. Крім того документом передбачено підвищення вікового бар’єру до 21-ого року з якого дозволяється продаж алкоголю.

Олександр Туз, Володимир Захаров
Сергій Одарченко: побоювання депутата Олександра Лащука щодо відсутності в населених пунктах з кількістю мешканців до 20 тисяч алкогольних магазинів безпідставні, оскільки тоді згідно законопроекту передбачена наявність однієї ліцензії на продаж алкоголю та однієї на продаж тютюну. Щодо збільшення тіньового обігу алкоголю, то маємо позитивний досвід запровадження обмежень на тютюнові вироби. Тоді теж побоювалися, що Україну завалять дешевою контрабандою. Проте ми з 4-го місця у світі за кількістю курців станом на 2005 рік перемістилися на 24-те місце станом на 2010 рік.
Опубліковано у тверезість, Твереза Рівненщина. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Рівнерада проситиме Верховну Раду України обмежити продаж алкоголю

  1. Сергій коментує:

    Згідно цього проекту закону якщо у населеному пункті до 20 тисяч мешканців, то видається 1 ліцензія на продаж алкоголю і тютюну. Алкоголь (спирт) навіть найякісніший натуральний і т.д. є протоплазматичною нейротропною мутагенною отрутою, а згідно рішення 28 сесії ВООЗ 1975 року – наркотиком, що підриває здоров’я населення. Тому чим люди більше вживають якісного алкоголю, тим більше себе труять. Якщо ж алкоголь неякісний, то ще отруйніший. Така ось правда життя.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>