Акафіст до Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії перед Її чудотворною іконою “Втіхи та Розради”

На численні звернення та прохання братів і сестер Православної Церкви різних юрисдикцій, які  бажають молитися до Пресвятої Богородиці перед її святим Образом, званим «Втіхою та Розрадою», публікуємо  для вільного користування та поширення цю Ікону, а також Акафіст (хвалебну пісню).

Є чимало свідчень нам відомих в Україні, зокрема у Рівному, Дубно, Києві про зцілення від різних недуг за молитвами до Пресвятої Владичиці нашої Богородиці перед її Іконою «Втіхи та Розради». Та чимало розповідей про численні зцілення від тілесних, душевних та духовних недуг по всьому світу.

Особливо багато є свідчень від сімей, які страждали від недуги безплідності, але згодом, навіть при найбільш безнадійних висновках лікарів, за молитвами до Пресвятої Богородиці перед її Іконою «Отради», в них народжувалися діти. Є свідчення про зцілення від ракових захворювань, а також від різного роду залежностей. А це вже й душевні недуги. Є свідчення про духовні зцілення – навернення людей зневірених і навіть богоборчих.

Цей Акафіст написано в день Собору св. Архистратига Михаїла і всіх Небесних Сил безплотних – 7/21 листопада 2001 р. отцями-монахами Никодимом та Афанасієм – засновниками православного монастиря на Уйковицькій горі, що поблизу Перемишля (Польща) у 20-ту річницю їх монашої схими, складеної в Назареті 7/21 листопада 1981 р.

Оригінальний список (копія) чудотворного Образу Пресвятої Богородиці «Втіхи та Доброї ради» знаходиться саме в цьому монастирі, іменованому на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія . Пресвята Владичиця Сама обрала цю гору і цей монастир для свого мешкання, і бажаючи прославити його, чинить за вірою тих, хто молиться перед цим Образом, різноманітні чуда.

Тому подаємо тут коротку історію монастиря у вигляді брошури, виданої монахами у 2001 році. А також адреси їх сторінок в мережі Інтернет.

Матеріали для скачування:

Уйковицькі монахи ведуть список свідчень про чуда, що відбуваються по всьому світу з милості і заступництва перед Богом Пресвятої Діви Марії за молитвами перед Її Іконою «Втіхи та Розради».

Просимо вас надсилати на нашу скриньку pravoslavne@gmail.com свої свідчення про випадки, що трапилися виключно з вами, чи вашими близькими рідними, бажано з перших уст. Правдивість свідчень залишаємо на совісті їх авторів. Ці розповіді, з вашого дозволу, ми будемо публікувати на нашому сайті для зміцнення віри інших людей.

Опубліковано у Бібліотека, без категорії | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>