Обітниця тверезості (відео)

Обітниці про відмову від алкоголю, рівняни записати у Золотій книзі тверезості. Скриншот з відео.

14 грудня 2014 року частина вірян парафії преподобного Іова Почаївського міста Рівне відмовилась від вживання алкогольних виробів.

16 чоловік склали обітницю відмови від алкоголю та записалися до Золотої книги тверезості. Причому лише двоє з них зробили це на період менше року. Всі інші прийняли рішення жити тверезо протягом усього життя.

«Обітниця тверезості – це потужний запобіжний засіб для людей, які ще не мають порочних залежностей. Це прекрасна допомога для родичів страждаючих, які повинні допомагати своїм рідним не лише словом, але й ділом. У дореволюційний час дуже часто обітницю тверезості давали люди, які самі цією пристрастю не страждали – вони це робили заради своїх ближніх. У більшості випадків це приносило бажані позитивні результати», – зазначає координатор громадського руху «Твереза Україна» на Рівненщині, Сергій Одарченко.

Опубліковано у інтерв’ю, на Рівненщині, новини парафій, тверезість, Твереза Рівненщина. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>