Звітність Місії “Православне діло” за січень 2015 року

Звіт про діяльність Благодійної місії “Православне діло” за січень 2015 року.

  1. Поширення молитовника Війська Українського. Передано по 300 примірників у добровольчі батальйони «Айдар», «УНСО», полк спеціального призначення «Азов», 100 примірників пластунам, що перебувають на військовій службі, 100 у 8 сотню «Айдару» і на блок пости, 40 у Добровольчий український корпус, 70 – «Допомога армії Рівне», 20 – «Руєвит».
  2. Поширення молитовника за пожертви з метою покриття боргу благодійнику, який допоміг викупити тираж. Поширено 60 примірників, залучено 6100грн.
  3. Організація відвідання з колядками і подарунками на Різдво дітей з особливими потребами та їх батьків. Всього понад 80 родин.
  4. Забезпечення служіння Літургії, сповідь та причастя на день Собору Пресвятої Богородиці в Дубенському інтернаті для престарілих та неповносправних. Колядування та подарунки для лежачих братів та сестер. Всього понад 200 осіб.
  5. Відвідання на Богоявлення хворих у Рівненській обласній психіатричній лікарні. Молитва і окроплення свяченою водою приміщень, колядування, пригощення свяченою водою, солодощами. Забезпечення сповіді.
  6. Робота з залучення волонтерів для різдвяних благодійних заходів.
  7. Робота в громадській екологічній ініціативі з захисту заповідних місць на Случі.
  8. Проведення біблійних читань і трапез у домівках парафіян. Щонеділі.
  9. Зустріч з командуванням Рівненського військового госпіталю. Відвідання хворих і поранених одного з відділень госпіталю. Дарування молитовників хворим і персоналу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Поточні звіти Місії

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>