Звітність Місії “Православне діло” за лютий 2015 року

Звіт про діяльність Благодійної місії “Православне діло” за лютий 2015 року.

  1. Залучення коштів на покриття заборгованості за оплату друку накладу «Молитовника Війська Українського». Представлення молитовника. Особисті контакти з благодійниками.
  2. Поширення молитовника у підрозділах ЗСУ, Нацгвардії, добровольчих підрозділах.
  3. Відвідання хворих і поранених військовослужбовців у Рівненському військовому госпіталі. Сповідь, причастя, молитва, спілкування, поширення молитовників та іншої духовної і художньої літератури.
  4. Участь в екологічній ініціативі за збереження природних заказників на Случі, проти будівництва малої ГЕС на Соколиних горах.
  5. Зустрічі з друзями в громадській організації інвалідів з дитинства «Передзвін». Молитва, духовні бесіди, показ християнських фільмів. Щосереди і щочетверга. Робочі наради з керівницвом.
  6. Недільні біблійні читання у домівках парафіян з трапезами.
  7. Капеланська праця на всеукраїнському  вишкільному таборі «Доброволець» у Березнівському районі. Молитва, бесіди з учасниками, поширення молитовників для війська.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Поточні звіти Місії

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>