Любов, яка переможе війну (відео)

Скрін-шот з відео Oleh Romanchuk

Минулого тижня проводив разом з друзями з центру «Емаус» Українського католицького університету, що у Львові, зустрічі з студентами, учнями та викладачами навчальних закладів Рівного. Тема зустрічей – «Відкрий дар людей з особливими потребами».

Розповідали про нашу дружбу у спільнотах «Віра і світло», «Ковчег», «Передзвін», показували фільми. Один з них пропоную подивитися.

Чому я вирішив подати цей матеріал? Тому що мене зворушило сприйняття аудиторією наших розповідей і наших фільмів. Особливо зворушливо було дивитися на великий гурт хлопців (не було жодної дівчини) у будівельному училищі. Уважні, теплі, небайдужі погляди і зосередженість облич хлопаків, які мають реноме трошки розбишак, свідчили, що народ наш прекрасний, що людям нашим близький дух любові, небайдужості, служіння. Тільки варто було б всім, а найперше священикам, інтелігенції, владцям, частіше піднімати очі до неба, щоб давати нашим дітям правильні орієнтири.

У кінці фільму, знятого 15 років назад, є пророчі слова про любов і ненависть, про мир і війну. Наче тепер сказано.

Сьогодні, проводжаючи рівненських міліціонерів на війну, побачив зовсім молодого хлопця з мамою. Він стояв зі старим автоматом і вона, скромно одягнута. В очах обох невимовна любов, теплота й на обличчях спокій.

У фільмі ми бачимо так само мам і синів, переповнених любов’ю. І не важливо чи це син воїн, чи син має тяжку хворобу. Люди вміють любити і ця любов дає нам надію, що не все так погано. Ця любов простих і таких гарних людей, які вміють любити у випробовуваннях, хай допоможе нам задуматися як ми живемо. Чи вміємо ми любити, щоб перемогти війну пристрастей у наших серцях, а відтак і війни, на яких стріляють і вбивають?

https://youtu.be/4FQGNTJThHoВІДЕО

Відео Oleh Romanchuk

 

Опубліковано у блог священика, на Рівненщині, особлива потреба, про любов. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>