Відмовимось від себелюбства – зрозуміємо чим є Пасха

На фоні гір Петрос і Говерла. Фото Рівненського православного молодіжного Свято-Софіївського братства.

Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське братство розпочало працю над реалізацією цьогорічних програм, спрямованих на допомогу дітям і молоді з особливими потребами (розумова неповносправність, захворювання психіки, дитячий церебральний параліч).

Основою соціальної програми “Відкрий дар молоді з особливими потребами” є літній стаціонарний табір на пластовій оселі «Сокіл» у Карпатах “Зустріч на Соколі”. Серед заходів програми “Духовна та соціальна опіка дітей та молоді з особливими потребами” є наметовий табір на Козацьких могилах «Пляшева – Лелечий край – 20015», сплав на катамаранах річкою Случ “Водограй – 20015″ та мандрівки історичними місцями Дубенщини й Острожчини.

Пропонуємо для ознайомлення проекти програм, згідно з якими буде працювати братство впродовж року.

Духовна та соціальна опіка дітей та молоді з особливими потребами 2015

Відкрий дар молоді з особливими потребами


Біля монастиря поблизу с. Рукомиш, Тернопільська обл. Фото Рівненського православного молодіжного Свято-Софіївського братства.

Така праця спрямована для того, щоб відкрити дар людей з особливими потребами, послужити їм та їх родинам. Наші друзі з особливими потребами чекають від нас найперше любові, відкритості і спілкування.

Всі, хто бажає послужити ближньому і по справжньому святкувати життя, може приєднуватися до нас.

Опубліковано у блог священика, група "Фенікс", Звітність, на Рівненщині, особлива потреба, Православне братство, про любов. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>