Звітність Місії “Православне діло” за квітень 2015 року

Звіт про діяльність Благодійної місії “Православне діло” за квітень 2015 року.
 1. Написання та захист проекту «Духовна і соціальна опіка молоді з особливими потребами», фінансованого Управлінням у справах молоді та спорту» Рівненського міськвиконкому. Виділено 15 тисяч грн. на фінансування заходу «Зустрічі на Соколі» – екскурсійна поїздка у Карпати для осіб з особливими потребами та членів їх сімей з перебуванням на пластовій осені «Сокіл».
 2. Написання та захист проекту «Відкрий дар неповносправних осіб» від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненської ОДА. Виділено 9 тисяч грн. на забезпечення катамаранного сплаву для неповносправних осіб по річці Случ.
 3. Супровід проектів, робота з документацією.
 4. Написання статей для сайту і сторінки «Православне Діло», «4 влада», газети «Льонокомбінат».
 5. Відвідання братів і сестер з Дубенського інтернату для пристарілих й інвалідів під час Великого посту. Сповідь та причастя близько ста людей. Спільна молитва, спілкування і подарунки для цих наших друзів у потребі на Великдень.
 6. Служіння у військовій частині в місті Яворів Львівської області. Проповідь Слова Божого, показ тверезницьких роликів, поширення молитовників, спілкування з офіцерами під час проживання у казармі. Забезпечення концерту незрячого лірника зі Львова Ласло Молнара.
 7. Робочі наради у Львові з координаторами проекту «Добрі руки» – мережі осередків соціального підприємництва для неповносправних осіб.
 8. Робочі наради в Інституті родини і подружнього життя УКУ у Львові з приводу законодавчих ініціатив з обмеження доступу населення до алкоголю та заборони абортів.
 9. Представлення служіння місії «Православне діло» для осіб розумово неповносправних перед студентами психологами РДГУ і викладачами. Показ фільму. У представленні взяли участь партнери місії – начальник відділу у справах дітей і молоді Рівненської ОДА та провідний спеціаліст Рівненського міського центру соціальних служб для молоді.
 10. Підготовка представлення діяльності місії у служінні розумово неповносправним спільно з центром «Емаус» УКУ та «Вірою і світлом» у закладах освіти Рівного.
 11. Організаційна підтримка проведення уроків тверезості лектором «Тверезої України» Юрієм Оробцем з Черкас у всіх ЗОШ м. Рівне. Проведено по чотири уроки у кожній школі дітям різних вікових груп. Проект тривав протягом місяця. Місія «Православне діло» забезпечувала також інформаційний супровід. Вийшла спеціальна програма для молоді на РТБ.
 12. Катехитичні зустрічі з розумово неповносправними друзями у «Передзвоні» – щосереди. Робочі наради.
 13. Проведення зібрань групи взаємодопомоги «Фенікс» для осіб з захворюваннями психіки – щовівторка.
 14. Недільні біблійні читання з трапезами у домівках парафіян – щонеділі.
 15. Поширення «Молитовника Війська Українського» для військових.
 16. Поширення тверезницьких листівок для військових.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Поточні звіти Місії

Рівненських школярів навчають тверезості (відео)

Відмовимось від себелюбства – зрозуміємо чим є Пасха

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>