Звітність Місії “Православне діло” за травень 2015 року

Звіт про діяльність Благодійної місії “Православне діло” за травень 2015 року.

  1. Підготовка мандрівного табору у Карпати для ГО інвалідів з дитинства «Передзвін» та групи взаємодопомоги і підтримки людей з особливими потребами «Фенікс»: робота з документами проекту, фінансованого Рівненською міською радою, розробка маршруту, формування програми, забезпечення транспорту та проживання.
  2. Представлення спільно з центром «Емаус» Українського католицького університету у Львові та ГО «Передзвін» волонтерських програм з опіки розумово неповносправних для студентів та викладачів НУВГП, МЕГУ і Рівненського кооперативного коледжу.
  3. Розробка і друк наліпок, закладинок та сіті-лайтів руху «За життя».
  4. Робота над поширенням книги «Это важно знать о беременности и абортах».
  5. Катехитичні зустрічі у «Передзвоні» щосереди.
  6. Проведення зустрічей групи взаємодопомоги «Фенікс» – осіб з особливими потребами у сфері психічного здоров’я. Щовівторка.
  7. Проведення біблійних читань з трапезами любові у домівках парафіян.
  8. Участь у «Музейних гостинах». Організація благодійної виставки-продажу картин Михайла Федюри для потреб українського війська. Збір коштів для онкохворих дітей у скриньку БФ «Скарбниця надії».
  9. Відвідання тяжко хворого Сергія та Віктора.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Поточні звіти Місії

Тверезницька праця на Рівненщині

Наше братство

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>