Звітність Місії “Православне діло” за червень 2015 року

Звіт про діяльність Благодійної місії “Православне діло” за червень 2015 року.

  1. Поширення книги «Это важно знать о беременности и абортах» на майдані Незалежності 1 червня у День захисту дітей. Розповсюджено близько 500 книг. Проводилася проповідь та відбувалося спілкування з людьми. Роздавлися тверезницькі матеріали.
  2. Забезпечення ремонту 9  братських наметів.
  3. Формування групи учасників мандрівного табору «Зустрічі на Соколі» , що проходив у Карпатах. Проведення робочих нарад з батьками неповносправних дітей. Збір туристичного та іншого спорядження.
  4. Проведення табору «Зустрічі на Соколі» протягом 11-13 червня2015 року. Взяло участь 50 осіб з особливими потребами та їх батьків, родина біженців з Криму та волонтери.
  5. Участь в екологічних заходах, спрямованих на захист заказника «Соколині гори» від незаконного будівництва ГЕС. Участь у роботі профільної  депутатської комісії Рівненської обласної ради, зустрічі з керівництвом Березнівського району та місцевими громадськими активістами. Забезпечення координації роботи зі ЗМІ.
  6. Забезпечення духовної опіки учасників катамаранного сплаву по річці Горинь для дітей з кризових сімей та сиріт. У сплаві  також взяли участь пластуни і польські харцери. Молитва, проповідь, читання Євангелії, духовні бесіди у малих групах, зокрема, про цнотливість до шлюбу і вірність у шлюбі, захист життя дітей у лоні матері. Понад 20 учасників.
  7. Проведення зустрічей групи «Фенікс» для осіб з особливими потребами. Щовівторка.
  8. Відвідання братів та сестер у Дубенському інтернаті для пристарілих та інвалідів. Особисте спілкування в кімнатах.
  9. Участь у парламентських слуханнях щодо сімейної політики у ВР України. Вироблення пропозицій щодо обмеження доступу населення до алкоголю та захисту життя дітей в лонах матерів (законодавча заборона абортів). Зустрічі з представниками уряду, народним депутатом М. Головком, громадськими активістами, співробітниками Інституту родини і подружнього життя УКУ.
  10. Біблійні читання з трапезами любові у домівках парафіян. Щонеділі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Поточні звіти Місії

Ґендер чи стать? Ґендерний мейнстримінг та ґендерні студії

Законодавчі ініціативи щодо обмеження доступу населення до алкоголю. Спроба №2

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>