Рівнерада – за життя та проти гомосексуалізму

Притомні люди пропонують записати у Конституції, що людина має право на життя від зачаття до природної смерті і, таким чином, заборонити аборти.

ГО “Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське братство” та благодійна місія “Православне діло” ініціювали та підготували проект рішення Рівнеради “Про звернення до Президента, Верховної ради та Кабінету міністрів України щодо неприпустимості видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, неприпустимості появи в Конституції України нового визначення “сексуальна орієнтація”, а також щодо вимоги захисту життя людини від зачаття до природної смерті”.

Рівнерада звернулася до Президента, уряду і парламенту не змінювати Конституцію на користь лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуалів і трансвеститів, а змінити її для заборони абортів – вбивств ненароджених дітей.

Рівненська міська рада – перша серед місцевих рад звернулася до Президента, Прем’єр-міністра, та Голови Верховної Ради щодо неприпустимості видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, неприпустимості появи в Конституції України нового визначення «сексуальна орієнтація», а також щодо захисту життя людини від зачаття до природної смерті.

15 липня 2015 р. робоча група Конституційної комісії затвердила свої остаточні рекомендації змін до Коституції.

Із проекту нової Конституції України викреслили поняття шлюбу, як союзу чоловіка та жінки. Якщо це буде прийнято у парламенті, подружжям та сім’єю можна буде теоретично називати будь-яке партнерство.
Норма діючої Конституції дає чітке визначення шлюбу: Стаття 51. «Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов`язки у шлюбі та сім`ї.»

У проекті змін до Конституції цю статтю переписали кардинально: Стаття 28. «Право на шлюб, створення сім`ї гарантується законом. Кожен з подружжя має рівні права і обов`язки в шлюбі і сім`ї».

Крім того, в проекті документу намагаються просунути дефініцію «сексуальна орієнтація» в контексті нової статті про заборону дискримінації.

Експерти переконані, що завдання цих нововведень – усунути всі конституційні і законні перешкоди для легалізації одностатевих цивільних партнерств і так званих одностатевих «шлюбів». В майбутньому це стане катастрофою для нашого народу, зрештою, як і для інших народів, які вже прийняли такі закони. Відомо, що всякий нерозкаяний гріх веде до хвороби і смерті.

Закон про децентралізацію вже прийнято у першому читанні, внесення інших законів очікується найближчим часом.

Саме тому важливо не допустити внесення до Парламенту таких змін.

Окрім того, близько мільйона абортів ( хірургічних, фармакологічних та від використання контрацепції абортивної дії) на рік в Україні призводять до духовної катастрофи, морального і фізичного виродження народу, а отже, до занепаду суспільних і державних інституцій, демографічної катастрофи. Притомні люди пропонують записати у Конституції, що людина має право на життя від зачаття до природної смерті і, таким чином, заборонити аборти.

Чинна влада ігнорує всі ці вимоги Церкви, Всеукраїнської ради Церков, громадських організацій, педагогічної та наукової громадськості.

Натомість тихцем, за ширмою протистояння довкола статусу Донбасу, хоче забезпечити конституційні положення, які дозволять у майбутньому збоченцям не тільки укладати «шлюби», але всиновлювати і розбещувати дітей, формувати навчальні програми в садочках і школах, переслідувати громадян, які збочення будуть називати збоченнями.

Тому гуртуються люди і середовища, що хочуть свідчити про правду. Вони моляться і працюють. Поширення правдивої інформації у ЗМІ, звернення депутатів місцевих рад і авторитетних постатей, контакти з народними депутатами, які не втратили совість і здоровий глузд, молитовні ходи та інші вуличні акції заплановані та, якщо Бог благословить, будуть реалізовані та проведенні заради наших дітей, родин, народу та України.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Ґендер чи стать? Ґендерний мейнстримінг та ґендерні студії

Чому Путін використовує тему абортів та гомосексуалізму у своїй політиці?

Опубліковано у блог священика, Звітність, на Рівненщині, Православне братство, рух За життя. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>