Конституцію – проти сексуальних збочень та на захист життя в материнському лоні

У християнських громадах розпочався збір підписів під зверненням до української влади на захист життя і родини. Місія “Православне Діло” є одним з ініціаторів підготовки цих вимог та їх розповсюдження.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

Порошенку Петру Олексійовичу

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ

Яценюку Арсенію Петровичу

ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
ГОЛОВІ КОНСТИТУЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Ґройсману Володимиру Борисовичу

ГОЛОВАМ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ФРАКЦІЙ І ДЕПУТАТСЬКИХ ГРУП

НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ УКРАЇНИ

Від (П.І.П., адреса, статус (учасник війни,

пенсіонер, підприємець тощо))
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________

 

ВИМОГА
щодо неприпустимості видалення з Конституції України
визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки,
неприпустимості появи в Конституції України нового визначення «сексуальна орієнтація»,
а також вимога щодо захисту життя людини від зачаття до природної смерті

Звертаємося до Вас із закликом забезпечити виконання Конституції в частині захисту дітей та захисту сімейних цінностей. Життя людини починається з моменту зачаття і повинно захищатися як до так і після народження (Конвенція ООН про права дитини). Закликаємо Вас виконати вимогу «Конвенції про захист прав людини та основних свобод» – гарантувати право на життя кожній зачатій дитині.

1. Закликаємо Вас зберегти непорушними норми чинної Конституції України (ст. 51, у Проекті нової Конституції України від 13.07.2015 р. їй відповідає стаття 28) та Сімейного кодексу України (СКУ, ст. 21), які визначають шлюб як сімейний союз жінки та чоловіка, й обумовлюють, що «усиновлювачами не можуть бути особи однієї статі» (СКУ, ст. 211 ч. 3).
2. Закликаємо Вас не допустити появи в Конституції України штучної і протиправної дефініції «сексуальна орієнтація».
3. Закликаємо Вас внести зміни до статті 3 чинної Конституції України і викласти її в такій редакції: «Людина, її життя від зачаття до природної смерті, здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».
4. Закликаємо Вас внести зміни до статті 27 чинної Конституції України (у Проекті нової Конституції України від 13.07.2015 р. їй відповідає стаття 23) і викласти її в такій редакції: «Кожна людина має невід’ємне право на життя від зачаття до природної смерті». Закликаємо Вас привести усі законодавчі та підзаконні акти у відповідність до статті 27 Конституції України (у Проекті нової Конституції України від 13.07.2015 р. їй відповідає стаття 23) у цій її новій редакції.

П.І.Б. ________________________________________________________ Підпис__________________

 

Опубліковано у в україні, рух За життя. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>