Вірян лякають зміни у Трудовому кодексі щодо заборони дискримінації сексуальних меншин (ВІДЕО)

Шанс потрапити  до ЄС чи згуба для українського народу?  У Верховній Раді депутати кілька разів намагалися прийняти зміни до Трудового кодексу про заборону дискримінації сексуальних меншин. В свою чергу церква через такі ініціативи вже б’є на сполох, адже переконана, у парламенті необдумано роблять кроки, які згодом можуть деморалізувати наше суспільство. Таким чином віряни вже обєдналися у всеукраїнську громадську ініціативу, долучилися до неї і рівняни.

Визнавати чи не визнавати сексуальні меншини на законодавчому рівні. Таке питання нині гостро постало в Україні на шляху до безвізового режиму з Європою.  І поки народні обранці вирішували чи приймати відповідні законодавчі зміни про дискримінацію на рівні трудового кодексу, віряни вже почали бити на сполох та об’єднуватися, щоб бути почутими чиновниками.

Віталій Поровчук, священик, голова місії “Православне Діло”:

- Різні люди – і православні , і греко-католики об’єдналися в громадську ініціативу. Ми зібралися у Львові. Це науковці,  священики,  журналісти. Вирішили донести до влади та народу думку про те, що сім’я, шлюб – це є дуже важливо. Ми почали звертатися і в конституційну комісію, до уряду з проханням, щоб не змінювали ці статті.

Вірян також лякають зміни у Конституції, які визначають поняття сім’ї. Якщо раніше слово родина  означало добровільний союз чоловіка і жінки, то тепер, згідно змін, це може звучати як просто союз двох партнерів. Нині активісти хочуть звернути  увагу громадськості саме до консервативних та моральних цінностей і вберегти Україну від досвіду інших держав.

Віталій Поровчук, священик:

- Вони хочуть прийняти такі закони поетапно, щоб потім дозволити гомосексуалістам змінювати навчальні програми в школі, що гомосексуальне партнерство є шлюбом. В мене є підстави це говорити, тому що мої колеги із Західної Європи вивчали як відбуваються ці покрокові заходи, точно так само, як це відбувалося в США, Великій Британії, Франції чи  інших країнах.

Чи визнають та як ставлять до  сексменшин рівняни, ми вирішили поцікавитися під час вуличного опитування.

Бліц:

- Нейтрально.  Не скажу, що дуже ними захоплююся чи не подобаються. Я нейтрально до них ставлюся.

- Однозначно ні. Я навіть це не хочу слухати. В мене росте троє внуків. Боже збав. Це якесь відхилення від норми.

- Я взагалі негативно до цього ставлюся. Має бути все правильно, природно.

- Людина кожна має свій смак. Якщо один одного люблять, то хай живуть разом.

Попри всі за і проти заборона трудової дискримінації є обов’язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України. То ж якими нас зможе прийняти Європа покаже час.

Відео знаходиться ТУТ

Опубліковано у інтерв’ю, блог священика, в україні, рух За життя. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>