Звітність Місії “Православне діло” за вересень 2015 року

Служіння для військовослужбовців навчальних підрозділів ЗСУ на Яворівському полігоні. Фото Благодіної місії “Православне діло”

Про діяльність місії “Православне діло” упродовж вересня 2015 року читайте у щомісячному звіті.

  1. Духовна опіка та проповідь Слова Божого на катамаранному сплаві для молоді та молодих сімей по річці Случ у районі «Соколиних гір».
  2. Служіння для військовослужбовців навчальних підрозділів ЗСУ на Яворівському полігоні – сповідь, спільна молитва, співання православних кантів та псалмів у супроводі ліри, дарування іконок з молитвами та духовними повчаннями, молитовника Війська Українського.
  3. Поширення військового молитовника та іконок серед воїнів Дубнівського гарнізону, що відправлялися на фронт.
  4. Служіння для молоді, у тому числі з кризових сімей та з притулку для дітей з кризових сімей, на обласному квесті (понад 100 осіб). Спільна молитва, проповідь, проведення бесід серед лісу на березі річки біля ватри. Теми бесід – життя з Господом і молитва, цнотливість до шлюбу і вірність у шлюбі, про гріх аборту, про тверезе життя. Сповідь підлітків з притулку.
  5. Підготовка проекту рішення Рівненської міської ради про звернення до Президента, Верховної Ради і Уряду щодо заборони абортів та неприпустимості прийняття змін до Конституції на користь гомосексуалістів.
  6. Написання статей на згадану тематику, виступ в ефірі двох рівненських телеканалів.
  7. Проведення молитовних зустрічей у «Передзвоні» з друзями з особливими потребами. Молитва, читання дитячої християнської літератури, перегляд мультфільмів, спілкування. Щосереди.
  8. Проведення біблійних читань у домівках парафіян з трапезами любові. Щонеділі.
  9. Проведення зустрічей групи взаємодопомоги для людей з особливими потребами у сфері психічного здоров’я. Молитва, читання Слова Божого, ділення, трапеза, тощо.

 

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>