Звітність Місії “Православне діло” за жовтень 2015 року

Логотип Благодійної місії “Православне діло”

Про діяльність місії “Православне діло” упродовж жовтня 2015 року читайте у щомісячному звіті.

 1. Співпраця з волонтерською групою «Воїни світла» – збір  продуктів у селі Спасів, Здолбунівського району  для військових на передовій (сало, домашня консервація, квасоля, сухофрукти, мед, овочі). Поширення на фронті через волонтерів групи «Молитовників Війська Українського» ( Вид-во «Православне діло», 381 стор.), іконок з молитвами і духовними порадами для воїнів ( 1300 штук, вид-во «Православне діло»), листівок  для військових «Чому не п’ємо і не куримо» (вид-во «Православне діло»), наборів православних та історичних книг для шкіл м. Красногорівка на Донбасі (Ганна Куземська «Похвала любові. Пасхальна симфонія», Г. Куземська «Православна читанка, дорога додому», Г. Куземська «Нездоланна Україна. Хроніка нищення Української Церкви, мови, культури, народу», Григорій Півторак «Українці: звідки ми і наша мова. Дослідження, факти, документи.»
 2. Допомога та духовна підтримка тяжкохворого сироти  Павла М. в обласній лікарні – сповідь, причастя, спільна молитва, спілкування, соціальний супровід.
 3. Отримання від українців з Шотландії дитячих, підліткових і дорослих речей (нових та вживаних у хорошому стані) для передачі кризовим родинам і біженцям з Криму та Донбасу.  Речі передано у Рівненський міський центр соціальних служб для дітей та молоді та  роздано представникам цільових груп.
 4. Відвідання тяжкохворого  (розсіяний склероз) одинокого  Віктора О. Допомога у домашніх справах.
 5. Відвідання лежачого хворого М. та його матері, забезпечення хворому інвалідного візка.
 6. Соціальний супровід кризової сім’ї Наталі К. Матеріальна допомога, сприяння лікуванню дитини у лікувальних закладах. Співпраця з Рівненським міським відділом у справах дітей для потреб кризової сім’ї.
 7. Робота над звітами та з документацією місії.
 8. Духовні зустрічі з розумово неповносправними друзями у центрі «Передзвін» – молитва, спілкування, читання православних дитячих книг, перегляд християнського відео, спільні трапези. Кожної середи.
 9. Духовні зустрічі у групі взаємодопомоги людей з особливими потребами у сфері психічного здоров’я «Фенікс» – молитва, читання Біблії та проповідь, спілкування та чаювання. Кожного вівторка.
 10. Відвідання друзів у Дубенському інтернаті для престарілих та інвалідів. Спілкування, дарування вживаного одягу. Забезпечення інвалідним візком хворого А.
 11. Відвідання кризової сім’ї  у  с.Тайкурах, Рівненського району.
 12. Біблійні читання у домівках парафіян – вивчення Слова Божого, трапези любові.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Звітність Місії “Православне діло” за вересень 2015 року

Поїздка до військовослужбовців

Щомісячні звіти

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>