Звітність Місії “Православне діло” за листопад 2015 року

 

Участь місії “Православне діло” у духовних зустрічах (реколекціях) капеланів «Віри і Світла»  – міжнародної організації, яка опікується розумово неповносправними людьми. Фото Раїси Ковалевич, спільноти “Віра і Світло”.

Про діяльність місії “Православне діло” упродовж листопада 2015 року читайте у щомісячному звіті.

 1. Відвідання друзів у закритому відділенні для осіб з захворюваннями психіки у Дубенському інтернаті для престарілих та інвалідів – спільна молитва і трапеза з тортом, дарування іконок.
 2. Паломництво до Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких могилах з друзями з Дубенського інтернату – спільна молитва, відпочинок у лісі над річкою, трапеза серед сосон. Відвідання дубенського замку і музею. Люди, які роками перебувають у замкненому середовищі, радіють як діти.
 3. Участь у круглому столі, організованому Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, присвяченому проблемам психічного здоров’я населення. Співробітники місії доповідали про необхідність обмеження доступу населення до алкоголю і шляхи вирішення цієї проблеми (70% психічних захворювань- наслідки вживання алкоголю та інших нелегальних наркотиків), про необхідність заборони абортів і недопущення зміни законодавства на користь гомосексуалів, про підтримку волонтерських проектів.
 4. Участь  засіданні Комітету з охорони здоров’я і представлення законопроекту  щодо заборони абортів. Законопроект підтриманий комітетом. Сподіваємося, що буде зареєстрований і проголосований. Доповідь про недопущення змін у Конституції та інших законах на користь геїв, про неприпустимість введення у правове поле поняття «сексуальна орієнтація» та неприпустимість вилучення з Конституції статті, яка визначає сім’ю, як союз чоловіка і жінки.
 5. Зустріч з владикою Любомиром Гузаром, духовенством та вірянським активом УГКЦ у Києві. Обговорення питання координації дій щодо протиставленню гей-лоббі.
 6. Зустрічі з єпископатом, духовенством та вірянами УПЦ  КП з того ж питання.
 7. Проповідь у приміщенні Верховної Ради України під час прийняття змін до Трудового кодексу у частині антидискримінаційних норм за ознакою «сексуальної орієнтації». Молитва. Спілкування з депутатами. Поширення звернень для депутатів.Інтерв’ю для центральних телеканалів і радіо.
 8. Підготовка матеріалів з данної тематики на інформаційному порталі «Четверта влада».
 9. Участь у прямому ефірі телемосту, присвяченому річниці Майдану на РТБ. Розповідь про служіння місії на Майдані у Києві та Рівному. Про сучасну духовну кризу та невирішені гуманітарні проблеми.
 10. Духовні зустрічі з розумово неповносправними друзями у «Передзвоні”. Щосереди.
 11. Духовні зустрічі у «Феніксі» для людей з особливими потребами у сфері психічного здоров’я. Щовівторка.
 12. Участь у духовних зустрічах (реколекціях) капеланів «Віри і Світла»  – міжнародної організації, яка опікується розумово неповносправними людьми. Захід проходив у Львові.
 13. Правозахист у сфері медичного права. Розслідування факту нічного чергування лікаря у нетверезому стані у Рівненській обласній лікарні та неналежного виконання ним своїх обов’язків.
 14. Відвідування самотнього хворого на розсіяний склероз В. О.. Допомога у домашніх справах.
 15. Біблійні читання щонеділі у домівках парфіян – вивчення Слова Божого, обговорення. Спільні трапези.
 16. Робота над звітами за проектами та з робочою документацією.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Гомосексуалізм за лаштунками конституційних змін (ВІДЕО)

Звітність Місії “Православне діло” за жовтень 2015 року

Конституційна реформа України очима Церкви (відео)

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>