Звітність Місії “Православне діло” за грудень 2015 року

Служіння місії “Православне діло” для Національної скаутської організації України “Пласт”. Ілюстративне фото

Про діяльність місії “Православне діло” упродовж грудня 2015 року читайте у щомісячному звіті.

 1. Участь у комплектуванні подарунків для воїнів у зоні бойових дій до дня святого Миколая спільно з школярами костопільських шкіл. Від місії – «Молитовник Війська Українського»(381с. вид-во місії «Православне Діло» 2014р.) – 200 штук, православні іконки ламіновані з короткими молитвами, порадами воїнам, благословенням жити тверезо (вид-во місії «Православне Діло») – 1300 штук.
 2. Передача подарунків для воїнів на передову через волонтерську організацію «Воїни світла» – молитовники- 100 штук, Євангелії – 100 штук,  іконки – 750 штук, тверезницькі листівки – 800 штук, мед – 1 літр.
 3. Налагодження контактів з білоруською організацією «Матуля»(Мінськ), яка захищає життя дітей в лонах матерів. Передача мінським колегам 40 примірників книг «Это важно знать о беременности и абортах».
 4. Участь у дебатах, які відбулися у Києво-Могилянській академії між керівництвом Конституційної комісії при Президенті України та гомосексуальними збоченцями з одного боку і християнами – науковцями, лікарями, педагогами, духовенством – з іншого, з приводу запланованих змін Конституції на користь содомітів (планують забрати статтю про сім’ю, як союз чоловіка і жінки і викласти у новій редакції, як союз двох партнерів, щоб забезпечити конституційну основу для подальшої зміни законодавства для узаконення збочених партнерств). Висловлення православної позиції з цього приводу в дебатах, у тому числі, з представником Державного департаменту (МЗС) США. Коментарі та інтерв’ю для телеканалів й інших ЗМІ. Налагодження контактів з братерськими рухами і організаціями, у тому числі, «Любов проти гомосексуалізму».
 5. Участь у святковому вечері, присвяченому дню святого апостола Андрія у «Передзвоні» – спільноті для молоді з розумовими обмеженнями, їх батьків і приятелів. Молитва, проповідь, участь у сценічній постановці за євангельським мотивом – «Добрий самарянин».
 6. Катехитичні зустрічі у «Передзвоні» – молитва, читання Слова Божого і православних книг, перегляд християнських мультфільмів і фільмів, ділення про те, як пройшов тиждень, спільна трапеза. Щосереди.
 7. Зустрічі у групі взаємодопомоги та підтримки для людей з особливими потребами у сфері психічного здоров’я «Фенікс». Молитва, проповідь, читання Біблії, арттерапія (малювання, ліплення, тощо), ділення (розповіді про власне життя протягом попереднього тижня), спільна трапеза. Дуже важливо для цих наших братів і сестер, особливо, самотніх.
 8. Поїздка у Дубенській інтернат для престарілих та інвалідів. Зустріч з друзями із розумовими обмеженнями – молитва, благословення, спілкування, спільна трапеза, подарунки – продукти харчування, одяг, молитовники.
 9. Допомога самотній тяжко хворій О. Молитва, купівля ліків та дієтичного харчування.
 10. Допомога самотньому лежачому хворому В. – спілкування та допомога у домашніх справах.
 11. Спілкування та навчання молодих людей з розумовими обмеженями для інтеграції їх у літургійне служіння у храмі ( читання і спів на крилосі, прислуговування у вівтарі, тощо) та у місіонерське служіння поза храмом. Така ж праця для інших людей з особливими потребами – членів парафії преподобного Йова Почаївського.
 12. Біблійні читання з трапезами любові у домівках духовенства і парафіян. Щонеділі.
 13. Забезпечення прибирання храму.
 14. Підготовка бухгалтерської звітності за проектами, фінансованими державою, на потреби людей з особливими потребами. Робота з документацією.
 15. Участь у нарадах рівненської пластової станиці та у сходинах юнаків куреня число 33 імені Уласа Самчука. Голова місії – капелан рівненської станиці.
 16. Підготовка матеріалів для сайту «Православне Діло» та сторінки у «Фейсбуці».
 17. Зустріч з головою Рівненської обласної ради у рамках екологічного проекту «Збережемо «Соколині гори» разом» (проти будівництва малої ГЕС у заповідних місцях на Случі. Організаційна робота у рамках проекту.
 18. Зустріч з представниками СБУ і передача їм матеріалів підривного та антидержавного змісту, підготовлених російськими спецслужбами для розпалювання міжрелігійної ворожнечі.
 19. Залучення засобів та коштів для різдвяних подарунків самотнім братам і сестрам та людям з особливими потребами.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Анонс благодійних заходів впродовж різдвяних свят 2016 року

Щомісячні звіти

Вірян лякають зміни у Трудовому кодексі щодо заборони дискримінації сексуальних меншин (ВІДЕО)

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>