Різдвяна зустріч в Дубенському будинку-інтернаті для престарілих та інвалідів (+ фото)

Божественна літургія святителя Іоана Золотоустого у каплиці інтернату. Фото Благодійної місії “Православне діло”

Православне молодіжне Свято-Софіївське братство спільно з братами та сестрами парафії преподобного Іова Почаївського м. Рівне 8 січня, в день Собору Пресвятої Богородиці, відвідали друзів з Дубенського будинку-інтернату для престарілих та інвалідів.

Ми разом молилися на літургії, сповідалися і причащалися Тіла і Крові Господньої. Потім зробили невелику трапезу і пішли колядувати для тяжкохворих лежачих братів і сестер, які не змогли бути на богослужінні в каплиці.  Вітали всіх зі святом, дарували іконки, пригощали домашніми стравами. Нам допомагали брати з особливими потребами Семен, Михайло та Іван, які  прислуговують під час нашого служіння в інтернаті,  мандрують з нами на природу і до святих місць, завжди спілкуються по телефону.

Відвідини лежачих хворих інтернату з колядками та подарунками. Усі фото Благодійної місії “Православне діло”

Один чоловік на візку, який часто приходить до нас на богослужіння, але перейшов до громади адвентистів, щиро і з біллю запитав нас: “Чому Православна Церква нас покинула? До нас щотижня приїжджають адвентисти і опікуються нами”. В його голосі і словах не було докору, але збентеження і жаль. Дійсно, чому ми, православні християни, байдужі та інертні, коли йдеться про благодіяння та християнську місію?

 

Опубліковано у Звітність, на Рівненщині, новини парафій, особлива потреба, Православне братство. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>