Пластовий табір “Зимові стежки” у Клевані (+фото)

Голова місії “Православне діло” та капелан станиці Рівне НСОУ Пласт, пластун сеньйор-прихильник священик Віталій Поровчук разом з хлопцями під-час читання акафісту “Слава Богу з все”. Фото НСОУ “Пласт”.

На різдвяні свята, 9-11 січня 2016 року, на пластовій оселі “Слава”, поблизу Клеваня, серед соснового лісу відбувся табір куреня число 33 ім. Уласа Самчука, станиці Рівне НСОУ “Пласт”. Капеланське служіння та духовну опіку здійснювали члени Рівненського православного молодіжного Свято-Софіївського братства і місії “Православне діло”.

Хлопці віком 12-15 років та їх виховники зібралися, щоб у пластовому колі разом побути на Різдво Христове. Молитва, розважання над Святим Письмом, пісні, перегляд християнського фільму “Дорога серця“, про дружбу з розумово-неповносправними людьми – духовно зміцнювали і надихали.

Мандрівка до місця загибелі головнокомандуючого УПА-Північ Клима Савура та історичні гутірки про національно-визвольний рух патріотично підносили.

Хлопці за один день пройшли пішки болотами та лісами понад двадцять кілометрів. Вчилися орієнтуватися на місцевості та пересуватися у складних умовах пересіченої місцевості. Дай Боже, щоб їм не довелося воювати, але резерв для війська треба готувати завчасно.

Першуном (найкращим таборовиком) став Артем Півень, який отримав в подарунок Молитовник війська українського, видавництва місії “Православне діло”.

У перший день табору з хлопцями були також дівчата з дівочих куренів числа 20 ім. Олени Теліки з м. Рівне та підготовчого куреня ім. Надії Світличної з с. Здовбиця, Здолбунівського р-ну.

На таборі було спілкування за трапезами зі смачними стравами, були навіть і шашлики.

Православна Церква, перш за все в особі духовенства, повинна розуміти, що дітям і молоді треба дати духовно здорову альтернативу у спілкуванні, відпочинку, навчанні та розвитку. Якщо ми цього не будемо робити, а ми цього майже не робимо, ми повністю втратимо молодь, яка іде на духовні манівці.

Опубліковано у Звітність, на Рівненщині, НСОУ Пласт, Православне братство. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>