Звітність Місії “Православне діло” за січень 2016 року

Служіння місії “Православне діло” для Національної скаутської організації України “Пласт”. Фото НСОУ “Пласт”.

Про діяльність місії “Православне діло” упродовж січня 2016 року читайте у щомісячному звіті.

 1. Залучення коштів та матеріальних засобів для забезпечення подарунків людям з особливими потребами на різдвяні свята.
 2. Відвідання братів і сестер з притулку для безпритульних у м. Рівне на Різдво 07 січня 2016 року. Спільна молитва, колядування, спілкування, подарунки (фрукти та солодощі, іконки).
 3. Святкова літургія у день Собору Пресвятої Богородиці, 08 січня 2016 року, в Дубенському будинку-інтернаті для престарілих та інвалідів. Сповідь і причастя парафіян. Спільна трапеза. Привітання з різдвяними святами, колядування та подарунки для лежачих хворих (близько двохсот осіб). Подарунки – православні книги для бібліотеки, для людей молитовники, іконки з короткими молитвами та духовними повчаннями, різдвяні медові пряники, домашні страви та солодощі.
 4. Участь у пластовому таборі «Зимові стежки» на пластовій оселі «Слава» поблизу Клеваня 09-11 січня 2016 року. Забезпечення спільної молитви, читання Слова Божого, проповідь, показ фільму «Дорога серця», про служіння розумово-неповносправним людям, історичні, краєзнавчі та патріотичні гутірки для дітей і молоді, спільні трапези та відпочинок, мандрівка лісом за маршрутом понад двадцять кілометрів – орієнтування на місцевості, відвідання місця загибелі Клима Савура (всього, близько двадцяти осіб).
 5. Привітання з різдвяними святами з колядою та подарунками родин дітей з особливими потребами (близько восьмидесяти родин). Подарунки – православні книги, молитовники, іконки з короткими молитвами та духовними повчаннями, різдвяні медові пряники та солодощі.
 6. Відвідання хворих в Обласному психо-неврологічному диспансері у м. Острозі на Богоявлення. Молитва та окроплення свяченою водою приміщень дванадцяти лікарняних відділень. Колядування та подарунки для близько чотирьохсот хворих (молитовники, іконки з короткими молитвами та духовними порадами, цукерки).
 7. Відвідання і матеріальна допомога тажкохворим самотнім людям В. О., М. С., О. П., С. А., О. П.
 8. Робота з документами місії «Православне діло». Написання статей на духовну тематику та розміщення їх на різноманітних інформаційних ресурсах.
 9. Щовівторка проведення групи психологічної підтримки та взаємодопомоги для людей з особливими потребами в сфері психічного здоров’я “Фенікс”.
 10. Оновлення сайту благодійної місії «Православне діло».
 11. Проведення  щонедільних біблійних читань для парафіян з трапезами.
 12. Робота в рамках проекту Соціально-психологічного супроводу бійців АТО “Живиця“. Ідея – надання духовної, психологічної та медичної допомоги військовослужбовцям та добровольцям, що повернулися з зони бойових дій, або перебувають на фронті. Налагодження контактів з санаторієм “Червона калина” та Клеванським військовим госпіталем ветеранів війни. Робочі контакти з Управлінням у справах молоді та спорту Рівненської ОДА та громадськими організаціями.
 13. Налагодження контактів з іншими православними юрисдикціями для забезпечення матеріальної допомоги хворим, покинутим та немічним.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Пластовий табір “Зимові стежки” у Клевані (+фото)

Щомісячні звіти

Різдвяна зустріч в Дубенському будинку-інтернаті для престарілих та інвалідів (+ фото)

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>