Місія “Православне діло” є учасником руху “За життя!”, який захищає ненароджених дітей у материнських лонах

Це прапорці. Вони кріпляться на багажник мого велосипеда, або використовуються під час моїх виступів на телебаченні. Ілюстрація Місії “Православне діло”.

Ідею прапорців я запозичив у православного священика отця Серафима (Лібора) Галіка з міста Брна у Чеській республіці. Щоправда, він возить на причепі свого автомобіля великі банери. За це він зазнав утисків як від місцевої влади, так і свого єпископа. Йому казали, щоб він не нервував людей.

Отець Серафим (Лібор) Галік (ліворуч) біля причепу з банером руху “За життя”. Фото з сайту www.cirota.ru.

Декілька років тому отець Лібор Галік разом зі своїми друзями мандрував Україною на велосипедах і закликав припинити вбивства дітей. Була нагода нам помолитися і спільно проповідувати на Майдані Незалежності у Рівному.

Спільна з отцем Серафимом проповідь та праця на захист ненароджених дітей. Серпень 2012 року. Фото з сайту www.4 vlada.com.

Ми  маємо стаціонарну виставку з дванадцяти великих банерів, яка називається “Рятуй приречених на смерть“. Ще видаємо літературу, листівки, зняли відеоролики, які транслювалися на місцевих телеканалах. Зараз маємо близько двох тисяч книг про гріх аборту. Всі, хто хоче, може взяти їх для розповсюдження.

Прапорець. Ілюстрація Місії “Православне діло”.

Та найголовніше – треба заборонити аборти на законодавчому рівні.

Прапорець. Ілюстрація Місії “Православне діло”.

Місія долучається до підготовки та представлення законопроектів, щодо заборони абортів в Україні. Але, на жаль, велика кількість наших людей, і, як це не прикро, навіть людей церковних, духовенства, байдужі до цього. Аборти в Україні так і не заборонені.

Прапорець. Ілюстрація Місії “Православне діло”.

Щоправда, у листопаді 2015 року довелося разом з Петром Гусаком, з Львівського руху “За життя,” представляти черговий законопроект про заборону абортів у Комітеті з охорони здоров’я Верховної Ради України. Законопроект був більшістю підтриманий, зокрема, головою комітету Ольгою Богомолець. Тепер будемо чекати на його розгляд і голосування. І молитися… За те, щоб наш народ схаменувся, покаявся і перестав бути вбивцею власних дітей.

Прапорець. Ілюстрація Місії “Православне діло”.

Пропоную інформацію для роздумів.

У мусульманських країнах, де аборти заборонені, великими темпами збільшується кількість населення. 30% їхнього населення – це молодь віком від 14 до 30 років. У нас, натомість, колись християнські народи, старіють і вимирають. Нещодавно газета Львівський “Експрес” подала інформацію про те, що наприкінці 19 століття мусульман було близько 150 мільйонів, а тепер їх понад 1 мільярд. Не знаю правда це чи ні, але те, що вони народжують дітей, а ми своїх вбиваємо – доконаний факт.

В Україні щороку убивають близько 500 тисяч дітей хірургічними абортами (офіційна статистика – близько 200 тисяч). Та близько 500 тисяч фармакологічними абортами, контрацепцією абортивної дії та під час селекції ембріонів за методикою штучного запліднення “в пробірці” – “In vitro” (статистика не ведеться). Це – канібалізм.

Тому ми хворіємо, вмираємо, у нас розпадаються сім’ї, немає єдності в Церкві, іде війна. Якщо не покаємося – ми просто вимремо і на цю землю прийдуть інші народи.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Документальний фільм “Головастик, кролик і Дух Святий”

У Рівному словаки на велосипедах захищали внутріутробних дітей

Досить вбивати дітей! Їм будувати майбутнє (відео)

Опубліковано у блог священика, рух За життя. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>