Звітність Місії “Православне діло” за лютий 2016 року

Члени місії “Православне діло” та пластуни на вечері пам’яті генерала армії УНР Марка Безручка у Рівненському краєзнавчому музеї. Фото з сайту oblmus.ucoz.ua

Про діяльність місії “Православне діло” упродовж лютого 2016 року читайте у щомісячному звіті.

 1. Відвідання дубенського інтернату для престарілих та інвалідів. Молитва, сповідь, причастя мешканців інтернату. Спілкування з ними.
 2. Відвідання хворих М. та В.  Допомога у забезпеченні облікування хворого М. у Центрі соціального та медичного обслуговування інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.
 3. Налагодження співпраці з військовим госпіталем у Клевані та санаторієм «Червона калина» у рамках проекту «Живиця» – психологічного і соціального супроводу військовослужбовців – учасників російсько-української війни.
 4. Участь у роботі комісії Рівненської міської ради з перейменування вулиць у рамках декомунізації. Координація громадської ініціативи з перейменування вулиць Дундича та генерала Безручка, Черняка – на Богоявленську.
 5. Участь у проекті розбудови пластових осередків у школах Рівненського району спільно з «Національною скаутською організацією – Пласт» та Рівненським районним відділом освіти.
 6. Капеланське служіння для Рівненської станиці «Національної скаутської організації – Пласт».
 7. Участь у форумі Альянсу «Україна за сім’ю» – громадської організації для захисту сімейних цінностей в умовах зміни законодавства на користь гомосексуальних збочень. Голову місії «Православне діло» обрано співкоординатором Альянсу «Україна за сім’ю» у Рівненській області. Підготовка матеріалів на цю тематику та поширення їх у мережі Facebook.
 8. Написання і публікація статті про діяльність місії «Православне діло» у газеті «Наше слово» (Варшава, Польща).
 9. Катехитичні зустрічі у «Передзвоні» – громадській організації інвалідів з дитинства – молитва, читання Слова Божого і православних книг, перегляд християнських мультфільмів і фільмів, ділення про те, як пройшов тиждень, спільна трапеза. Щопонеділка.
 10. Зустрічі у групі взаємодопомоги та підтримки для людей з особливими потребами у сфері психічного здоров’я «Фенікс». Молитва, проповідь, читання Біблії, ділення (розповіді про власне життя протягом попереднього тижня), спільна трапеза. Дуже важливо для цих наших братів і сестер, особливо, самотніх.
 11. Біблійні читання з трапезами любові у домівках духовенства і парафіян. Щонеділі.
 12. Спілкування та навчання молодих людей з розумовими обмеженями для інтеграції їх у літургійне служіння у храмі ( читання і спів на крилосі, прислуговування у вівтарі, тощо) та у місіонерське служіння поза храмом. Така ж праця для інших людей з особливими потребами – членів парафії преподобного Йова Почаївського.
 13. Підготовка бухгалтерської звітності за проектами, фінансованими державою, на потреби людей з особливими потребами. Робота з документацією.
 14. Робота над підготовкою психолого-педагогічної програми з профілактики вживання алкоголю та пропагування здорового способу життя для військовослужбовців підрозділів Збройних сил України.

 

Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>