Звітність Місії “Православне діло” за березень 2016 року

Проведення лекції «Чистота шлюбу – шлях захисту від СНІДУ» з показом фільму та відео роликів у педагогічному коледжі ім. М. Шашкевича у Бродах. Фото Педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича м. Броди

Про діяльність місії “Православне діло” упродовж березня 2016 року читайте у щомісячному звіті.

 1. Проведення лекції «Чистота шлюбу – шлях захисту від СНІДУ» з показом фільму та відео роликів у педагогічному коледжі ім. М. Шашкевича у Бродах. Охоплено близько 300 осіб.
 2. Проведення лекції у ВПУ №5 м. Рівне з показом фільму «Дорога серця» – про служіння для розумово неповносправних осіб. Охоплено близько 200 осіб.
 3. Проведення лекції у ВПУ №1 м. Рівне на тему «Про що мовчить реклама або алкогольно-тютюновий зашморг» з показом фільму та роликів.  Охоплено близько 100 осіб.
 4. Презентація НСОУ Пласт у ЗОШ с. Колоденка з показом відеороликів. У презентації взяли участь члени Рівненського православного молодіжного Свято-Софіївського братства. Охоплено близько 100 осіб.
 5. Написання проекту «Духовна і соціальна опіка дітей та молоді з особливими потребами» на конкурс проектів молодіжних організацій, оголошений Рівненською ОДА. Захист проекту. Проект не підтримали.
 6. Проведення сходин пластового гуртка у селі Колоденка – місіонерська праця для дітей та молоді. Щосуботи.
 7. Участь у Крайовому вишколі дійсного членства НСОУ Пласт на пластовій оселі у Клевані. Вишкіл покликаний готувати виховників для роботи з дітьми і молоддю у Пласті. Працівники місії проходили навчання і навчали учасників вишколу. Було звершено Божественну літургію, роздано православну літературу та іконки.
 8. Катехитичні зустрічі у «Передзвоні» – громадській організації інвалідів з дитинства – молитва, читання Слова Божого і православних книг, перегляд християнських мультфільмів і фільмів, ділення про те, як пройшов тиждень, спільна трапеза. Щопонеділка.
 9. Зустрічі у групі взаємодопомоги та підтримки для людей з особливими потребами у сфері психічного здоров’я «Фенікс». Молитва, проповідь, читання Біблії, ділення (розповіді про власне життя протягом попереднього тижня), спільна трапеза. Дуже важливо для цих наших братів і сестер, особливо, самотніх.
 10. Біблійні читання з трапезами любові у домівках духовенства і парафіян. Щонеділі.
 11. Збір підписів з вимогами до влади заборонити аборти, не приймати закони на користь гомосексуалістів та не запроваджувати ефтаназію.
 12. Відвідання хворого візочника М. та лежачого В.  Надання  допомоги дома та в лікарні.
 13. Надання консультацій керівництву Рівненського обласного краєзнавчого музею та громадським активістам щодо недопущення незаконної забудови в охоронній зоні історичного центра Рівного.
 14. Участь у марші «За життя» (проти абортів та проти гомосексуалізму) у Івано-Франківську.
 15. Зустріч з активістом «Руху за життя» з Хорватії Антуном Лісцем – планування спільної праці для захисту життя дітей у лонах матерів.
 16. Духовний супровід дівчини та її мами, які збиралися робити аборт. Співпраця з центром кризової вагітності «Жизнь» м. Одеса.
 17. Робота з документацією та звітністю.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Щомісячні звіти


Опубліковано у Звітність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>