Зустрічі на «Соколі»

Біля Гошівського монастиря, що на Івано-Франківщині. Фото благодійної місії “Православне діло”

Протягом 10-12 червня 2016 року ГО РПМ «Свято-Софіївське братство» провело екскурсію у Карпати для молоді з особливими потребами, які належать до ГО «Передзвін», групи самодопомоги «Фенікс» та ГО РПМ «Свято -Софіївське братство».

У мандрівці взяло участь 21 особа – люди з особливими потребами у сфері психічного здоров’я, розумово неповносправні особи та волонтери.

Учасники відвідали місто Львів та львівську майстерню міжнародної організації «Лярш» («Ковчег»), яка опікується  розумово неповносправними людьми. Зустріч дала можливість обмінятися досвідом служіння.

Того ж дня вдалося побувати у Стрию та у Гошівському монастирі.

Таборування здійснювалося у горах на території пластової оселі «Сокіл» у селі Гриньків, Рожнятівського р-ну, Івано-Франківської області. Під час таборування було проведено мандрівки у гори, відвідано кедровий палац у Підлютому та місцеву церкву.

Провадилися спортивні ігри, спільні трапези біля ватри, співалися пісні під гітару.

Звершувалися богослужіння у пластовій каплиці святого Юрія.

На зворотньому шляху учасники побували у Манявському скиту Воздвиження Хреста Господнього.

 

 

Опубліковано у Звітність, новини парафій, Православне братство. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>