Благодійна місія «Православне діло»


Місія була створена у жовтні 2009 року для координації роботи парафії преподобного Іова Почаївського, громадських ініціатив «Рух за життя» на Рівненщині, «Твереза Україна», громадської організації «Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське Братство» у напрямку місіонерської та благодійної діяльності.

Духовна опіка, душевна підтримка, матеріальна допомога і навчально-просвітницька праця для дітей і молоді з затримкою психічного розвитку, дитячим церебральним паралічем, онкохворих складає основу благодійної діяльності місії. Окрім того, ми, час від часу, допомагаємо людям з захворюваннями психіки з групи взаємодопомоги «Фенікс» та самотнім з Дубенського інтернату для пристарілих і самотніх.

В межах руху «За життя» проводиться робота, спрямована на захист дітей в материнських лонах від абортів та на зміцнення християнської родини.

Громадська ініціатива «Твереза Україна» здійснює заходи проти споювання народу та проти залучення людей до тютюнопаління.

З детальною інформацією про роботу за зазначеними напрямками можна ознайомитися на тематичних сторінках сайту «Православне діло».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>