Громадський рух «За життя»

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ, ПРАВОЗАХИСНИЙ РУХ «ЗА ЖИТТЯ!» офіційно розпочався у Рівному 20 листопада 2006 року у Всесвітній день дітей.

Православний диякон Віталій Поровчук разом із членами громадської організації“Рівненський прес-клуб”, виробили план діяльності для захисту прав дітей у лоні матері шляхом поширення правдивої інформації про початок життя людини та її смерть від аборту.

Причини започаткування рівненського руху «За життя!»:

- масове фізичне знищення дітей на першому етапі свого росту і розвитку – в лоні матері;

- низька обізнаність людей щодо того, коли починається людське життя, ставлення до дитини в утробі як до частини тіла жінки з яким вона може зробити що завгодно;

- відсутність у багатьох людей християнської свідомості щодо життя, сім’ї, любові, щастя, благополуччя;

- укорінення в суспільстві абортивної свідомості, коли дитина сприймається як агресор – перешкода до безтурботного життя, яку дозволяється знищувати контрацептивами і шляхом аборту.

- духовна криза суспільства, яка сприяє фізичному, психологічному та духовному знищенню людей.

Мета руху «За життя!»: Допомогти усвідомити людям, що життя починається у лоні матері, а тому кожна дитина, яка з’явилася на світ, із моменту зачаття має право на любов, захист, має право на життя!

Діяльність рівненського руху «За життя!»:

- організація та проведення семінарів-бесід із учнями шкіл, студентами та іншою молоддю, демонстрація для них науково-просвітницьких фільмів;

- організація та проведення молитовно-просвітницьких та правозахисних акцій;

- молебні за убитих дітей та за спасіння душ тих, хто вчинив такий тяжкий гріх;

- друк і масове поширення правдивої інформації (брошури, книги, листівки, плакати, наклейки, прес-конференції, статті, Інтернет-сайт тощо) про розвиток людини, про аборт і його наслідки, про контрацепцію, про стосунки між чоловіком та жінкою, про сім’ю, про дітей, про християнську любов та закони людського життя.

Заплановано:

- організація та проведення науково-християнських конференцій;

- організація вишколів для активістів руху «За життя!» та людей, що хочуть ближче ознайомитись із діяльністю руху;

- організація та проведення семінарів для лікарів та медперсоналу;

- організація і функціонування консультативно-просвітницьких пунктів при жіночих консультаціях;

- створення і зміцнення мережі активістів руху «За життя!» в області та налагодження тісних контактів із активістами руху з інших областей України, співпраця на міжнародному рівні.

Учасниками рівненського руху «За життя!» є громадські організації, члени християнських громад та інші громадяни, яким не байдуже життя дітей. Приєднуйтесь!

Добродіями та благодійниками руху «За життя!» можуть бути всі, хто бажає врятувати хоча б одне дитяче життя і принести в цей світ трішки добра і любові.

Учасники руху

Сайт Рівненського руху «За життя!»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>