Звіти

Настановче слово отця Юрія ВелігурськогоДитячі забави 2ВечірняТворчі заняття

 

 

Подаємо звітність про діяльність Благодійної місії “Православне діло”, а також про надходження та використання пожертв. Адже благодійникам варто знати куди йдуть кошти і засоби, пожертвувані братам і сестрам у потребі. Сподіваємося також, що наш невеликий досвід стане в пригоді іншим общинам, активізує діяльність православного духовенства.

Прикро про це говорити, але ми, православні, забуваємо у чому зміст нашого покликання у Бозі. Забуваємо, що найголовніше – любити Бога і ближнього діяльною любов’ю. Важливо будувати храми людських душ, а не величаві храми з каміння для звершення обряду заради обряду і боротьби між юрисдикціями.

Абсолютна байдужість до потреб знедолених, чи до вирішення духовно і соціально важливих проблем (алкоголізм, аборти, поширення блуду, злодійство, криза сім’ї та сирітство) характеризує більшість членів Церкви. Особливо, ця байдужість характерна для єпископату.

Почати працювати треба кожному з себе. Дуже важливо, щоб при цьому ми плекали у своєму серці смирення, не страждали на марнославство. Думали б про всі ці негаразди нашого церковного життя, з метою виправлення ситуації, а не для дорікання. Мовчати ж не можна, бо мовчанням зраджується Бог. Моліться за нас грішних, щоб ми не впали у гріх гордині і самовозвеличування. Спробуйте щось з нашого досвіду реалізувати на своїй парафії, у селі або містечку, місті. Зробіть щось інше, чого б ми могли б повчитись у вас.

Пам’ятаймо, що “віра без діл мертва” (Як. 2:20).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>